Ga naar hoofdinhoud

Contact

Heb je tips, ideeën, vragen of iets anders te melden? Neem contact op met de redactie van vakblad ZO!Bouw en ZOBouw.nl.

Redactie

Viola Huurnink
Hoofdredacteur
+31 (0)6-15556969
v.huurnink@eisma.nl

Thom Groot Nibbelink
Eindredacteur
+31 (0)88-2944904
t.grootnibbelink@eisma.nl

Adverteren

Met vragen over adverteren of content partnering op deze site of in het vakblad kun je terecht bij:

Sacha Harders
Accountmanager binnendienst
+31 (0)6-58977885 s.harders@eisma.nl

Karin Krabbenborg-Waalderbos
Accountmanager binnendienst
+31 (0)6-58973447
k.krabbenborg@eisma.nl

Iwan Verburg
Accountmanager buitendienst
+31 (0)6-20816828
i.verburg@eisma.nl

Anke van Bel
Sales support
+31 (0)88-2944734
a.vanbel@eisma.nl

Abonnementenservice

+31 (0)88-2266648
abonneren@eisma.nl

Klantenservice

+31 (0)88-2266648
klantenservice@eisma.nl

Eisma Bouwmedia

ZO!Bouw is een merk van:

Eisma Bouwmedia
Informaticaweg 3
7007 CP Doetinchem
zobouw@eisma.nl
+ 31 (0)88-2944900

Uitgever

Rens Sturrus